شرایط استفاده از سایت RGBstash

وبسایت” RGBSTASH” دامنه‌ها و زیر دامنه‌های آن (www.rgbstash.com , www.rgbstash.ir) پیرو قوانین کشور ” جمهوری اسلامی ایران “میباشد. لطفا قبل از دسترسی یا استفاده از اطلاعات و خدمات موجود در وب سایت RGBstash، این توافقنامه را با دقت بخوانید . با دسترسی یا استفاده از سایت ، شما با شرایط زیر موافق هستید. RGBstash ممکن است این توافقنامه را در هر زمانی تغییر دهد و اصلاحا ت و تغیرات را بلافاصله بر روی سایت اعمال خواهد کرد. RGBstash سیاست حریم خصوصی جامعی برای کاربران سایت دارد .

 

حق نسخه ‌برداری و علائم

حق نسخه‌ برداری در مورد محتوی و علایم در این سایت متعلق به RGBstashاست . اطلاعات برای استفاده شخصی ، غیر تجاری و سایتهای مرتبط و محتوای سایتهای ثالث شما موافقت میکنید که اطلاعات موجود در این سایت تنها برای استفاده شخصی کاربرد دارد و برای فروش ، توزیع یا موارد استفاده دیگر قرار نمیگیرد . شما نمیبایست اطلاعات را از طریق کد یا نرم افزار ویرایش ، کپی ، تکثیر ، بازنشر ، آپلود ، ارسال یا توزیع کنید . شما نباید از این سایت برای اهداف غیرقانون استفاده کنید . شما نمیبایست اطلاعات را از طرق داده‌ کاوی ، روبات‌ها ، scraping صفحه یا جمع‌آوری داده‌های خودکار، گردآوری کنید . RGBstash لینک‌هایی را برای سایت‌های اینترنتی فراهم می‌کند که توسط اشخاص ثالث به سایت خود هدایت می‌شوند . این سایت‌های مرتبط تحت کنترل RGBstash نیستند و RGBstash مسئول محتوا، دقت ، قانونی بودن یا شایستگی آنها نیست . RGBstash این لینک‌ها را تنها به عنوان آسودگی/ارتباط موثرتر/تبلیغات به شما نشان می‌دهد .

 

عدم ضمانت در مورد خدمات

RGBstash هیچ ضمانتی برای شما فراهم نمی‌کند که خدمات به طور کلی از طریق سایت بدون وقفه باشد یا بدون نقص یا نقص در خدمات اصلاح خواهد شد . شما همچنین می پذیرید که RGBstash نمی‌تواند تضمین کند که فایل‌های موجود برای دانلود از طریق سایت ، عاری از ویروس ، کرم ، تروجان یا کدهای دیگر باشند شما مسئول اجرای روش‌های کافی و موثر برای ایمن/پاک بودن فایلها هستید .

 

حقوق ما برای استفاده از اطلاعاتی که به ما ارسال می‌شوند

RGBstash از نظرات و بازخورد شما در همه جنبه‌های سایت استقبال می‌کند و از ایده‌ها برای ارتقا محصولات جدید یا بهبود خدمات و خدمات جدید استفاده میکند ( اطلاعاتی که از طریق پست الکترونیکی و یا توسط سیستم پیام رسان داخلی و یا روشهای دیگر تماس به RGBstash ارسال میشوند . ) لطفا سیاست حریم خصوصی ما را برای اطلاعات بیشتر بخوانید تا بهتر بدانید RGBstash چگونه از اطلاعاتی که ارسال میشوند، استفاده میکند.

 

هیچ تضمینی برای امنیت اطلاعات شما وجود ندارد

RGBstash تمام تلاش خود را در تضمین حریم خصوصی شما به کار خواهد گرفت، اما این احتمال وجود دارد که این اطلاعات به طور غیر قانونی توسط یک شخص ثالث درحین انتقال در اینترنت و یا در حالی که در سایت RGBstash ذخیره شده‌اند ، مشاهده شوند. با توجه به این امر شما همه این مسئولیت‌ها را می پذیرید .

 

مسئولیت شما برای اطلاعات ورود به سیستم

برای یک کاربر ثبت‌نام‌شده ، شما باید یک گذرواژه و نام ورود به سیستم را ارائه کنید . شما کاملا مسئولیت محرمانه بودن نام رمز و ورود به سیستم را دارید. علاوه بر این ، شما کاملا مسئول هرکاری که تحت نام کاربری شما رخ می‌دهد، هستید . شما میتوانید با پیروی از دستورالعمل‌ها گذرواژه خود را تغییر دهید. شما قبول دارید که ،از هر گونه استفاده غیرمجاز از نام کاربری خود یا هر گونه نقض امنیتی که برای شما شناخته شده‌است ، موارد را بلافاصله به RGBstash اطلاع دهید .

 

مفاد عمومی

اگر هر بخشی از این توافقنامه نامعتبر شود، باقی این توافقنامه همچنان معتبر و قابل اجراست .

 

خاتمه

در نوشتن این توافقنامه از کلمه ” ما ” استفاده شده است که منظور به سایت RGBstash بوده و شامل آدرسهای اینترنتی زیر با www یا بدون www میباشد www.rgbstash.ir, www.rgbstash.com

 

تغییر در قوانین مرتبط با شرایط استفاده از سایت

لطفا آخرین تاریخ به روزرسانی این صفحه را برای کسب اطلاعات به موقع به یاد داشته باشید تا در جریان هرگونه تغیرات در مورد قوانین مرتبط با شرایط استفاده از سایت، در آینده باشید.

 

آخرین تاریخ به روزرسانی : 1398/06/11
بالا

ورود به حساب کاربری

ثبت حساب کاربری جدید

ارسال گذرواژه

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ ایمیل خود را وارد کنید. یک لینک برای ساختن گذرواژه جدید در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

سبد خرید 0